• O nás

    O nás

Rád bych Vás krátce seznámil s historií firmy až do doby, kdy jsme se rozhodli věnovat výrobě luxusních wellness lehátek.

Počátek našeho působení na trhu se datuje rokem 2005, kdy jsme se začali věnovat podnikání ve stavebnictví. Podnikání v tomto oboru není žádná slast, je to především manuální kolotoč okořeněný zajišťováním zakázek. Jak plynul čas, pokoušeli jsme se ve svém podnikání zvyšovat svou profesionalitu, ať už novými technologiemi či použitím speciálních materiálů a vybavení. Nezbytnou součástí našeho podnikání byla také řada školení, díky kterým jsme nyní schopni odvést kvalitní práci s profesionálním přístupem. Jelikož nás však naše práce baví, splnili jsme jednu z podmínek pro dosažení svých cílů. 

Po několika letech tvrdé práce se píle vyplatila. Díky svým zkušenostem jsme měli možnost podílet se na dokončovacích pracích na jednom z ostrovů na Maledivách, kde se naše zkušenosti dále rozrostly. Zde se v našich hlavách zrodila vize výroby wellness lehátek.

Na designu lehátek jsme pracovali velice dlouho, nicméně výsledek naší práce stojí za to.

Rozhodně však nemíníme „usnout na vavřínech“, proto budeme usilovně navrhovat další designy lehátek tak, abychom Vám byli schopni nabízet stále nové modely. 

Od nás můžete očekávat jen to nejlepší! Jsme Burky-Spa.